GARİPOĞLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU HAKKINDA

Garipoğlu Şirketler Topluluğu'nun temelleri 1970 yılında, Avukat Kasım Garipoğlu'nun Adana Ceyhan'da ilk şirketi olan Evren Tekstil'i kurarak özel sektördeki iş hayatına başlamasıyla atılmıştır.

Endüstriyel üretim faaliyetlerine, tekstil ve kimyadan, gıda ve metal endüstrisine uzanan çeşitli sektörlerdeki cesur deneyimleriyle birleşen bilgi birikimini uygulayarak devam etmiştir, ve şu anda Türkiye ve dünyada 5.000'den fazla çalışanına istihdam alanı yaratmıştır.

Garipoğlu şirketler Topluluğu'nda, ileri teknoloji, dinamik ve profesyönel yönetim ve kalifiye çalışanların sağladığı faydalardan yararlanılarak en iyi hizmetin karşılıklı çıkarlara uygun olarak verilmesi geleneği daima göz önünde tutulmuştur.

 

Grup, sürekli gelişim felsefesi, güncel üretim tekniklerini yakalamadaki başarısı ve esnekliğiyle günümüz değişen ihtiyaçlarına geçerli çözümler üretmekte her zaman başarılı olmuştur.

Grubun temel amacı, Türkiye'nin ve dünyanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde büyüme çalışmalarına devam etmektir.

Garipoğlu şirketlet Topluluğu, endüstriyel kuruluşların kurulmaları kadar varlıklarının sürdürülmesinin de önemli olduğunun farkındadır. Topluluk, yatırımların Türkiye'nin geleceği için yapıldığına inanmaktadır ve bu gururu tüm çalışanlarıyla paylaşmaktadır.

Copyright © 2011 | All Rights Reserved
GARİPOĞLU SİRKETLER TOPLULUĞU